FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Aveti Cu Becali ?

ultra_steaua_ole_ole_ole11.12.2007 16:14

CE AVETI CU OMUL ASTA ?????

Azzido11.12.2007 17:21
CE AVETI CU OMUL ASTA ?????

nu avem nimic cu el.

e idolul nostru, il adulam, fara el nu putem sa traim.