FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ecran gigant pentru suporteri

ADRIAN PACURAR22.04.2005 18:26

"Din respect pentru abonati si pentru toti suporterii care vor sa fie alaturi de echipa noastra, conducerea FC Steaua a decis amplasarea unui ecran gigant in afara stadionului, asa cum s-a procedat si la meciul din tur cu CF Villarreal. Astfel, puteti urmari partida de maine cu FC Arges chiar langa stadion, iar jucatorii nostri va pot simti aproape de ei.

 

APEL CATRE SUPORTERI

 

Conducerea FC Steaua face un apel catre suporterii Stelei sa inteleaga situatia creata si sa respecte decizia comisiei de apel, aceea ca partida cu FC Arges sa se dispute cu portile inchise. Pentru a nu face si mai dificila situatia, fanii nostri sunt rugati sa nu incerce sa intre in incinta stadionului, pentru ca echipa Steaua ar avea de suferit in urma unor eventuale astfel de incidente. Va multumim." , preluat de pe www.steauafc.ro

Motanu D22.04.2005 19:10

AStia de la comisii se dau mari juristi si avocati, dar sunt primii care-si bat joc de lege. Rusine !!!

 

Altfel, laudabila ideea cu ecranul....

Virgil23.04.2005 06:25

Si nu au respectat nici legea nescrisa care spune ca "pestele de la cap se împute,dar de la coada se curata" !

HUUUUUUUUUUU

dbd23.04.2005 09:10

dar cica si cel cu Poli Iasi sau nu stiu sigur nu vom avea voie la meci ...nici noi nici Rapid ul ?!