"Din respect pentru abonati si pentru toti suporterii care vor sa fie alaturi de echipa noastra, conducerea FC Steaua a decis amplasarea unui ecran gigant in afara stadionului, asa cum s-a procedat si la meciul din tur cu CF Villarreal. Astfel, puteti urmari partida de maine cu FC Arges chiar langa stadion, iar jucatorii nostri va pot simti aproape de ei.
APEL CATRE SUPORTERI
Conducerea FC Steaua face un apel catre suporterii Stelei sa inteleaga situatia creata si sa respecte decizia comisiei de apel, aceea ca partida cu FC Arges sa se dispute cu portile inchise. Pentru a nu face si mai dificila situatia, fanii nostri sunt rugati sa nu incerce sa intre in incinta stadionului, pentru ca echipa Steaua ar avea de suferit in urma unor eventuale astfel de incidente. Va multumim." , preluat de pe www.steauafc.ro
