21.04.2005 09:40
Cred ca Steaua nu mai are cum sa piarda in acest an campionatul. In sfarsit vom putea si noi sa avem un stadion cu un gazon modern si care ii va pemite Stelei ca sa ajunga mai departe in Champions League. Poate cu aceasta ocazie va reveni si echipa nationala in Ghencea. Pacat ca s-ar putea ca Mutu sa se retraga, caci fara el chiar ca nu mai avem nici o sansa de calificare la mondialul din Germania.
