FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Va avea si Steaua in sfarsit un gazon bun.

ionut34521.04.2005 09:40

Cred ca Steaua nu mai are cum sa piarda in acest an campionatul. In sfarsit vom putea si noi sa avem un stadion cu un gazon modern si care ii va pemite Stelei ca sa ajunga mai departe in Champions League. Poate cu aceasta ocazie va reveni si echipa nationala in Ghencea. Pacat ca s-ar putea ca Mutu sa se retraga, caci fara el chiar ca nu mai avem nici o sansa de calificare la mondialul din Germania.

dbd21.04.2005 12:53

dar cum si cine a spus ca se va face gazonul ?

reddog21.04.2005 19:25

Iar visati frumos? Poate Armata vi-l face mai frumos...

dbd22.04.2005 12:27

da de ce sa nu fie posibil...GB da banii,se aduce tot ce aduce tot ce trebuie pentru gazon sau unul nou si Armata il pune...