FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galeria Stelei: "Nedemnilor" (ProSport)!

fcsteaua.ro09.12.2007 23:36

PROTEST Sustinatorii ros-albastrilor prezenti aseara la Piatra-Neamt au continuat conflictul cu jucatorii favoriti.

 

Pe lânga faptul ca au fost extrem de retinuti în încurajari, cei 150 de fani ai Stelei au afisat la începutul partidei un banner semnificativ: "Noi fideli sustinatori ai sfintelor culori, Voi lipsiti de scrupule, simpli trecatori, NEDEMNILOR!".

 

De altfel, ultima parte a mesajului a fost mentinuta pe întreaga durata partidei, la meci asistând si un mic grup de suporteri ai Stelei din Roman.

kosm1n10.12.2007 11:12

Nu le pasa de noi asta e clar! De ce au jucat ca nebunii doua primaveri europene la rand si acum ne fac franjuri ekipele de provincie? Asta poate pentru ca le-a umplut Gigi buzunarele si nu se mai suporta "razbionicii"! Eu astept ziua cand o sa plece Becali ca sa pot sa ma emotionez din nou la fiecare meci al Stelei! Stelist pana la moarte si dincolo de ea!

il_scorpio10.12.2007 13:24

Suna prea frumos pentru atitudinea jucatorilor din teren....

Astristul10.12.2007 16:28
Eu astept ziua cand o sa plece Becali ca sa pot sa ma emotionez din nou la fiecare meci al Stelei!

Ziua aia o asteptam cu totii... Oare o sa vina vreodata ziua aia???

:steagcruce:

1uLy4Nn11.12.2007 14:30

frumos, foarte frumos..felicitari pentru cine a realizat acel banner