FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Recomandati-mi un instructor sau o scoala de soferi

Bodanel09.12.2007 13:29

Am cautat eu cu google si am aflat de teo dar tot google mi-a spus ca sunt infecti asa ca am renuntat. Ma puteti ajuta?

yo_marius09.12.2007 13:36

biditrans (sau ceva de genul...nu stiu sigur..)...e undeva prin rahova...teo intr-adevar e praf...la fel si "dinu"

novac09.12.2007 15:53
Am cautat eu cu google si am aflat de teo dar tot google mi-a spus ca sunt infecti asa ca am renuntat. Ma puteti ajuta?

 

Vezi pe aici : http://forum.softpedia.com/index.php?showt...0&start=150

 

Eu am cautat astavara pentru o prietena si m-a luat durerea de cap, 100 de oameni cu prea multe idei. Ai vreo 6 pagini de pareri pro si contra. Bafta.

fane_casieru'09.12.2007 15:57

@Bodanel

Ia-ti frate o bicicleta si scapi de calvar,parerea mea :biggrin:

-=Danny=-09.12.2007 20:23

Daca esti din Valcea , cel mai bun instructor il gasesti la mine acasa , io ii zic Tata , tu poti sa ii zice sefu daca vrei :P

Bodanel10.12.2007 06:53

@ Danny

In Bucuresti din pacate.

c.ronaldo1710.12.2007 13:30

Tot Andreea te salveaza. :)

 

untitled.JPG

 

Uite link-ul : http://www.instructorcalm.ro/

stelistub10.12.2007 20:35
@ Danny

In Bucuresti din pacate.

E cea mai tare scoala de soferi din Dambovita in Targoviste S.C. Gigalo S.R.L sunt vreo 70 km pana la targ.

novac15.12.2007 09:22
In Bucuresti din pacate.

 

In Bucuresti ... unde? ca sa zic asa :)

 

Astia "mari", TEO (www.vreaupermis.ro) si SELECT (selectauto.ro) au mai multe sedii, si teoretic ar trebui sa respecte tarifele si informatiile de pe site-urile proprii. Asta vara erau luati la tinta pe ceva formuri si probabil au corectat cate ceva de atunci.

In Balta Alba vad ca au in fata la un sediu ceva masini "straine" Peugeot 307 si Citroen C1 pe langa clasicele Logane. Nu stiu cum mai este acum, cu ce masina dai examenul, eu de ex. am dat examen acum multi ani cu Berlina instructorului, masina cu apucaturi ... Ce vremuri :)

Dragoshel15.12.2007 11:58

http://www.autotudor.ro/

 

 

Oferita tot de google... :D

Bodanel17.12.2007 07:13

Eu vreau un instructor care sa ma invete el pe mine (ca de asta dau banu')nu sa intreb eu "da aia cum se face?" ca nu am de unde sa stiu.

perfectautovyo31.05.2012 09:19
http://www.scoalasoferi.ro e foarte aproape de Stadionul Steaua
danimarcu31.05.2012 09:43

Ma gandesc ca o fi luat Bodanel carnetul de atunci!... :D

Bodanel31.05.2012 09:55

L-am luat de vreo cativa ani. :)

Azzido31.05.2012 20:00

nu cred ca ati inteles. omul are o scoala de soferi si vrea sa-si faca reclama.

a cautat pe gagal si si-a postat reclama. obiectiv indeplinit!

Bodanel01.06.2012 09:14

Ba am inteles dar am zis sa intru in joc cu danimarcu