FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hai Romania, hai Bucuresti!

tzs07.12.2007 22:25

Maine sambata 8 decembrie 2007 se joaca ultimul meci de rugby al Selectionatei Bucurestiului pe propriul teren in anul 2007.

 

Echipa noastra infrunta pe Montauban, echipa de prima divizie din Franta. Vom juca impotriva lui Bogdan Balan, unul dintre componentii nationalei Romaniei.

 

Vom juca si pentru sansa de a fi pe locul 2, in cazul unei victorii extrem de pretioase.

 

In plus, componentii echipei noastre vor sa incheie cu capul sus acest an in fata propriilor suporteri. Se anunta asadar un joc cat se poate de frumos.

 

Din fericire si vremea va tine cu noi si se anunta frumoasa, asa ca va asteptam la stadionul Arcul de Triumf. De la ora 13:00 sa strigam impreuna "Hai Romania, hai Bucuresti".

 

 

Despre meci:

 

http://rugby.ro/articol_a.asp?aid=12886

 

http://rugby.ro/articol_a.asp?aid=12891

 

Fotografii de la meciuri de rugby:

 

http://fotoblog.ro/category/sport/rugby/