Citat din www.gsp.ro:
Steaua și Rapid, cîte un meci cu porțile închise!
Liga Profesionistã de Fotbal a decis astãzi ca echipele Steaua București și Rapid București sã fie sancționate cu cîte o etapã în care sã joace cu porțile închise. Aceastã decizie vine în urma scandãrilor ale ambelor galerii de la meciul direct dintre cele douã echipe, de sãptãmîna trecutã. Astfel, Steaua va juca sîmbãtã, 23 aprilie, cu porțile închise în fața lui FC Argeș, iar Rapid va juca fãrã spectatori pe 27 aprilie, contra Politehnicii Timișoara!
