FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Arges se va juca cu portile inchise

Nero20.04.2005 16:02

Citat din www.gsp.ro:

 

Steaua și Rapid, cîte un meci cu porțile închise!

Liga Profesionistã de Fotbal a decis astãzi ca echipele Steaua București și Rapid București sã fie sancționate cu cîte o etapã în care sã joace cu porțile închise. Aceastã decizie vine în urma scandãrilor ale ambelor galerii de la meciul direct dintre cele douã echipe, de sãptãmîna trecutã. Astfel, Steaua va juca sîmbãtã, 23 aprilie, cu porțile închise în fața lui FC Argeș, iar Rapid va juca fãrã spectatori pe 27 aprilie, contra Politehnicii Timișoara!

gone20.04.2005 16:48

Frate cum se poate asa ceva? Cainii vin cu torte in peluza si nu patesc nimic iar la noi pt injuraturi se supenda terenul. Multa m.... Mitica.

Virgil20.04.2005 16:51

Au vrut sa ne faca pe noi,reclamându-ne,si s-au ales cu acelasi tratament.Bravo Liga!

Conducerea Rapidului însa,de tot râsul.

Motanu D20.04.2005 18:45
Au vrut sa ne faca pe noi,reclamându-ne,si s-au ales cu acelasi tratament.Bravo Liga!

Conducerea Rapidului însa,de tot râsul.

 

Chiar te asteptai la ceva destept de la Rapidisti ?! Oricum, suspendarea se datoreaza 100% actiunilor si declratiilor lui Gigi B. si 0% galeriei. Asta cu rasismul e un pretext....

horse3720.04.2005 20:43
Au vrut sa ne faca pe noi,reclamându-ne,si s-au ales cu acelasi tratament.Bravo Liga!

Conducerea Rapidului însa,de tot râsul.

 

Chiar te asteptai la ceva destept de la Rapidisti ?! Oricum, suspendarea se datoreaza 100% actiunilor si declratiilor lui Gigi B. si 0% galeriei. Asta cu rasismul e un pretext....

 

 

subscriu celor spuse de motanu. suspendarea ni se trage de la il capo di tuti stanelor. de, daca are stanisoara bani...totul i se cuvine si ceea ce este mai "frumos", stanisoara al nostru are creierii in nori.

da uite cum ne costa gandirea lui megalomano-fascistoida.

reddog21.04.2005 19:28
Frate cum se poate asa ceva? Cainii vin cu torte in peluza si nu patesc nimic iar la noi pt injuraturi se supenda terenul. Multa m.... Mitica.

 

Pentru ca Dinamo stie ce face, fratilor. Lasa ca si Rapidul a avut torte... Care e problema cu tortele, daca ne-a lasat securitatea sa le introducem pe stadion? :wink: Sau asa spunea desteptul ala de Calinescu la Fanatik...Daca va comportati in halul asta, ce sa va fac?

Motanu D23.04.2005 20:14
Frate cum se poate asa ceva? Cainii vin cu torte in peluza si nu patesc nimic iar la noi pt injuraturi se supenda terenul. Multa m.... Mitica.

 

Pentru ca Dinamo stie ce face, fratilor. [...]

Ai dreptate. Serea ne-a demonstrat acest lucru...

reddog24.04.2005 20:57

Mai lasati-o balta cu Serea. Titlul e cam al vostru. Ne vedem in Supercupa, unde sper ca ne vom lua revansa.

Motane, era vorba de galerie la "Dinamo stie ce face"...

Si sa stii ca nu am fost deloc de acord cu suspendarea stadioanelor. Mi s-a parut exagerata decizia federatiei.

Motanu D24.04.2005 21:16

Reddog, ce pot sa spun... Va fi o Supercupa foarte specaculoasa intre Steaua si... Farul !!!

reddog24.04.2005 21:19

Daca asa va fi sa fie, asta e. Desi ma indoiesc ca va fi Farul castigatoarea cupei. Sau poate va fi o supercupa Dinamo-Rapid, mai stii? :roll: