06.12.2007 14:52
Din cate imi dau seama Steaua nu prea o duce bine anul asta nici cu victoriile si nici cu transferurile, deoarece in ultima vreme ne cam refuza jucatorii mari si cred ca din vina lui Beeeekali care ii face pe jucatori sa fuga de Steaua si mie nu-mi place lucru asta, fiingca as vrea sa vad din nou o Stea la fel ca acum 2 ani sau chiar ca anul trecut cand eram de neoprit... ![]()
Sa speram intr-o minune ca Jiji nu mai se baga, si ca Laca stie sa puna picioru-n prag. Forza Steaua :steag_steaua_ro: PANA CAND MOARTEA NE VA DESPARTII ![]()
