AISS organizeaza Cumva Deplasarea la acest meci fiindca m ar interesa cu orice mijloc de transport Autocar,avion,masina mica(facem cheta 5 insi)PLSs vreau un raspuns cat mai urgent fiindca mai e putin pana la meci ,Apropo dk nu am apucat sa mi cumpar bilet din Romania in Ziua meciului oare gasesc la Stadion la Arsenal PLSS vreau sa mi se dea un raspuns Concret Plss FORZA Steaua LUam minim 1 PCT in Londra chiar dk Lumea ne zice ca o sa fim Victime Sigure
