FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal-Steaua

RBB0806.12.2007 14:23

AISS organizeaza Cumva Deplasarea la acest meci fiindca m ar interesa cu orice mijloc de transport Autocar,avion,masina mica(facem cheta 5 insi)PLSs vreau un raspuns cat mai urgent fiindca mai e putin pana la meci ,Apropo dk nu am apucat sa mi cumpar bilet din Romania in Ziua meciului oare gasesc la Stadion la Arsenal PLSS vreau sa mi se dea un raspuns Concret Plss FORZA Steaua LUam minim 1 PCT in Londra chiar dk Lumea ne zice ca o sa fim Victime Sigure

carminastan06.12.2007 16:13

Nu, asociatia nu organizeaza deplasare la acest meci (daca ar fi organizat oricum ai fi aflat din timp).

Si nu nici la Londra nu sunt sanse sa gasesti bilet. Stiu persoane din Londra care nu au reusit sa isi ia bilete de acolo. Si tot din Romania si-au luat prin cunostinte.

Londra nu e Craiova sa te hotarasti cu 2-3 zile inainte, din pacate.