E tare rau. Imi place mult. Asta e adevarul.Aia prezenti in clip ne fac pe noi de tot rasu in lume si din cauza lor ne uraste toata lumea.
o mare problema O SINGURA SOLUTIE:ANTONESCU
:steag_steaua_ro:
astept pareri - impresii etc
Foarte tare...
Stii cumva cum se numeste melodia?
astept pareri - impresii etc
@katau
Melodie noua (multam de trimitere) cu prea multe adevaruri in ea. Dar dupa cum ne-au obisnuit Parazitii sunt PRIMII! si cei mai adevarati.
Ref la melodie...pot sa zic ca ma bucur ca din primavara trecuta 'conationalii' nostri sunt mai putini. Prin Buc, Cj, Bv si in general prin Ardeal pe unde am umblat anul asta sunt mai putini si aerul mai pur...ca sa zic asa. Au plecat si sa le fie de bine Europenilor. Sa se spele pe cap cu ei sau sa-i trimita dracului da nu la noi. In Transnistria. ..eventual cu reabilitarea lui Antonescu...
Iar penrtu cei care inca nu stiu, daca tot au intrat in zona pe youtube, sa asculte si urmatoarele piese educative: FII PREGATIT, De ziua ta, La M*ie si F**ca You Romania.
LE. s ... cum? s mata:) Pabibabum...
ma ce plm ... nu o vede nimeni pe asta cu curvele ei ???
)) ban domne !
ma ce plm ... nu o vede nimeni pe asta cu curvele ei ???)) ban domne !
Asa ma gandeam si eu...
Pana mi-am dat seama ca de fapt @andreea e prietena site-ului nostru... :wink:
Stii cumva cum se numeste melodia?
Parazitii - Mesaj pentru Europa si este de pe noul album Parazitii - Slalom printre cretini
prima poza e aia de la noua dreapta...cu diferenta intre familia romana si cea rroma ...oricum daca te uiit atent in poza ai sa vezi ca familia romana e parca prea perfecta...gen copii blonzi ..
)tatal e serios asa la camasa..