FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete pentru meciul de la Urziceni

fcsteaua.ro05.12.2007 10:44

Suporterii Stelei care doresc sa sustina Steaua in meciul de Cupa Romaniei la Urziceni iti pot procura bilete de meci de la biroul situat la tribuna oficiala a stadionului Steaua, dupa urmatorul program:

 

Miercuri 5 Decembrie - pana la ora 18

Joi 6 Decembrie - pana la ora 16

 

Biletele sunt gratuite, pe baza intelegerii cu clubul din Urziceni

 

In vederea evitarii aglomeratiei, va recomandam sa va procurati aceste bilete pe grupuri (de prieteni, brigazi etc).

 

Steaua intalneste Joi, la Urziceni, in Cupa Romaniei, echipa Unirea din localitate, meciul va incepe la ora 20:30.

 

 

DT05.12.2007 12:31

unde se afla mai exact acest birou, va rog frumos!

fane_casieru'05.12.2007 13:02
unde se afla mai exact acest birou, va rog frumos!

 

In incinta stadionului cum te duci la oficiala.

shack3r05.12.2007 13:38

pai si eu daca stau in Urziceni cum pot sa iau?evident pentru peluza Stelei

DT05.12.2007 14:45

si cui trebuie sa ma adresez?

George Stan05.12.2007 14:52
si cui trebuie sa ma adresez?

La poarta de intrare in complex si la intrarea in tribuna oficiala spui ca mergi sa iti iei bilete pentru meciul de la Urziceni, stiu begeseii despre ce e vorba.

bodanelu05.12.2007 15:08

din ce am citit in gesepeu cica s-au pus biletele in vanzare la case...

shack3r05.12.2007 15:14

Ziceti-mi si mie va rog frumos cum pot sa fac rost de bilete.Adica..as putea sa cumpar la Urziceni cu cateva ore inaintea meciului bilete?Ca eu chiar nu vreau sa stau la t2 si sa zic tot meciu` "hei hei Unirea" si "hotii hotii"

ultrash05.12.2007 15:49

nu putem frate da stai lin ca oricum vin mai multi fani decat bilete ca mereu pana acum...ca stem neam mare stelistii astia..cel mai mare si mai tare..:D...asa ca tot intram..

Zerg05.12.2007 16:37

OFF TOPIC ...

 

Am si eu o intrebare pentru suporterii care fac deplasarea la Londra pentru meciul cu Arsenal. Vreau sa stiu si eu biletele pentru noi in ce "block / sector / poarta" sunt situate. Vorbesc de cele la pretul oficial de £ 32. Multumesc :) sper intr'o lamurire ca sunt tare nedumerit

andyro05.12.2007 16:41
Cosmin stelistul05.12.2007 18:41

as vrea sa stiu si eu,cate bilete s-au dat pentru suporterii stelisti,si daca in cazul in care nu mai prind bilet,si vin la meci,intru sau raman pe afara?

andyro05.12.2007 19:13

Bilete sunt destule pentru toata lumea. In cazul in care nu mai gasesti, cel mai probabil e ca o sa ramai pe afara :).

critic05.12.2007 20:16

Bilete sunt mult mai multe decat o sa mergem noi. |Se gasesc la case, la birou, sunt moca (date moca de Urziceni nu de altii). Nu dati banii pe bilet, la stadion o sa fie cineva care o sa dea bilete la toti cei de acolo...

shack3r05.12.2007 20:29

OK.Multumesc

Si la cat trebuie sa fiu la stadion?Ultima intrebare,promit :D

George Stan05.12.2007 20:41
OK.Multumesc

Si la cat trebuie sa fiu la stadion?Ultima intrebare,promit :D

Cat mai devreme. De fapt daca stai in Urziceni probabilitatea sa vezi stadionul pe geam e destul de mare asa ca vezi si tu cand apare lumea :)

 

//glumesc si eu, nu pune la suflet ;)

spiridusu05.12.2007 21:57

cu transportul cum e ? eu nu am mai fost niciodata intr-o deplasare si vreau sa merg cu inca 2 prieteni am inteles ca sunt microbuze cu care se duc suporterii imi puteti spune mai multe detalii ?

shack3r06.12.2007 12:16
Cat mai devreme. De fapt daca stai in Urziceni probabilitatea sa vezi stadionul pe geam e destul de mare asa ca vezi si tu cand apare lumea :)

 

//glumesc si eu, nu pune la suflet ;)

 

:))din pacate e un bloc in fata si nu vad. Dar o sa incerc sa fiu cat mai devreme.Multumesc mult