Nationalul nu juca nimic' date=' erau toti 10 in propriul careu, in propria jumatate. Cat dura pana Dinamo dadea gol??? De ce nu au dat ei gol daca erau asa de buni?[/quote']
Ramanem la stadiul asta si cu impresia ca nu meritati cupa, insa peste cativa ani nimeni nu va mai sti ca (cel putin) una din cupele castigate de voi nu-i meritata.
Voi le-ati castigat pe toate fara nici o greseala de arbitraj? Mai informeaza-te de la unii mai in tema.
